MENU
+48 509-864-050

żółty bohater

  Jeden mebel, a tak wiele zmienia! Mieszkanie jest bardzo małe, więc nie ma wiele miejsca na jakieś wymyślne meble. Miało być oszczędnie i praktycznie i tak jest. Ale taki jeden fotel nadał temu wnętrzu charakter i styl. Gdyby był czarny lub szary to wtopiłby się w tło. A tak jest naprawdę świetnym akcentem kolorytsycznym, nie sposób go przeoczyć. Warto było :) 
Czytaj więcej ›

nowoczesny salon

Tak zwany pokój dzienny. Spędzamy w nim najwięcej czasu. No, może poza sypialnią. Wiztówka domu, miejsce spotkań, rodzinnych przyjąć. Dobrze, żeby był w dobrym stylu. 
Czytaj więcej ›

jeszcze hol czy już salon

W sumie nie wiadomo, gdzie leży granica. Jeszcze to hol a już jakbyśmy byli w salonie. "Epoka zagraconych przedpokojów" chyba już bezpowrotnie minęła. W końcu przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, jakie widzą nasi goście. Pamietaj, że nigdy nie ma drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie. Dobrze więc zadbać, żeby to miejce miało w sobie to "coś".   
Czytaj więcej ›

salon trend huntera

Czasmi trzeba namieszać. Taki fusion design. Trochę tradycji. Trochę modnego ostatnio etno, a wszystko przełamane zimnymi i "brudnymi" elementami industrialnymi. Miękka skóra kanapy i surowe żarówki z wiszącymi kablami. I mój ulubiony hydrant. Taki wtręt z zupełnie innej rzeczywistości. Takie projekty to prawdziwa frajda dla projektanta. 
Czytaj więcej ›

salon klasyka

Kiedyś kojarzył się z rezydencjami arystokracji. Dzisiaj jest w niemal każdym domu. Jaki ma być?   PRZESTRONNY, żeby dawał poczucie przestrzeni. PIĘKNY, żeby był odpowiedni na przyjęcie gości. PRAKTYCZNY, żeby nie trzeba było spędzać zbyt dużo czasu na sprzątaniu. I co najważniejsze – PRZYTULNY, żeby spędzane w nim chwile były dla nas czystą PRZYJEMNOŚCIĄ.    Czyli złota zasada 5xP
Czytaj więcej ›