MENU
+48 509-864-050

żółty bohater

  Jeden mebel, a tak wiele zmienia! Mieszkanie jest bardzo małe, więc nie ma wiele miejsca na jakieś wymyślne meble. Miało być oszczędnie i praktycznie i tak jest. Ale taki jeden fotel nadał temu wnętrzu charakter i styl. Gdyby był czarny lub szary to wtopiłby się w tło. A tak jest naprawdę świetnym akcentem kolorytsycznym, nie sposób go przeoczyć. Warto było :) 
Czytaj więcej ›

biura

W temacie biur – nieco o pracy, więc pochwalę się moją.  Projektowałem kilka biur. I największym dla mnie wyznacznikiem sukcesu (poza silnymi uściskami  dyrektorów) było to, że:  - miało być ciasno a nie jest ciasno, choć na tej samej przestrzeni pracuje więcej osób; - udało się zachować oryginalność i klimat mimo wymogu oficjalnego wystroju; - sami pracownicy zaczepiali mnie na korytarzu i twierdzili, że jest im dużo przyjemniej.  A zadowolony pracownik to lepszy pracownik. Dlatego ja również bardzo się cieszę.     PS. Pewnie sami zauważycie, więc od razu się przyznam: tak, w biurach bardzo lubię beton. Tak mam.
Czytaj więcej ›

szkice

szkice Dzisiaj mało kto, robi szkice. W czasach, kiedy rządzą wizualizacje 3D, kiedy można w komputerze stworzyć przestrzeń, oddać faktury materiałów, błysk słońca na powierzchniach - można pomyśleć, że szkice są staromodne i bardzo ubogie. I na pewno tak jest, ale ja i tak lubię szkicować. Taka praca w ołówkiem w ręku ma w sobie coś magicznego.
Czytaj więcej ›

jacht 70 Flybridge

W biurze projektowym Tonego Castro w Wielkiej Brytanii projektowałem wnętrze jednokadłuboweej 70-stopowej łodzi motorowej typu Flybridge.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z realizacji. 
Czytaj więcej ›

katamarany

To nie są bynajmniej niespełnione marzenia, ale fakty. Projektuję jachty. Nie na co dzień, ale zdarza się częściej niż można przypuszczać.   Pracowałem kilka lat dla Sureef Yacht w Gdańsku. Teraz współpracuję z pracownią Tony’ego Castro z Wielkiej Brytanii (Tony Castro Yachts Design) i Pascalem Lagru z Belgii.  Obok znajdziecie szkice i zdjęcia z realiacji kilku katamaranów, jakie projektowałem.     
Czytaj więcej ›

camper

Przedstawiam projekt campera Wetlina przygotowanego dla firmy ELCAMP kilka lat temu. Moje doświadczenie w projektowaniu wnętrz jachtów bardzo się tutaj przydało.
Czytaj więcej ›